•      לקבלת המחירים הזולים ביותר בארץ התקשרו 073-7576912
סל הקניות ריק
חניה חופשית מול החנות משעה 16:30
חייגו עכשיו!
073-7576912
קטגוריות
יצירת קשר

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם

מועדון לקוחות

הצטרפו עוד היום וקבלו מגוון הנחות לחצו כאן להצטרפות למועדון
הלקוחות של לובלינר

מערכות ישיבה כניסה לאתר החנויות

תקנון


מבוא

1. החנות משמשת כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל , בין היתר באמצעות השתתפות במכירות רגילות.

2 רשאים להשתתף במכרז בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

3. תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף במכרז הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.

4. הוראות תקנון זה תחלנה על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת. התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות , לכל דבר ועניין.

5. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .

6. גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

7. קיים איסור מפורש של כל גורם מטעם החנות ו/או מי מטעמה , לרבות עובדי החברה וספקי החברה להשתתף במכרזים במישרין או בעקיפין.

8.  www.bizinfo.co.il/lubliner/shop/index.asp הינו פורטל השיווק של חנות "רהיטי לובלינר בע"מ" אך מובהר שהמוצרים והמחירים והמבצעים באתר לא חלים בחנות "רהיטי לובלינר".


המכירות - חלק כללי

1. החנות תאפשר לך לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים המשווקים בישראל .

2. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג " דף מכירה" , דף המכירה כולל את שם המוצר או השירות המוצע למכירה, מחיר מחירון של המוצר או השירות המוצע למכירה כפי שנמסר לחנות מהספק, ואת מחיר המכירה ( להלן: דף המכירה)

3. פרטים מלאים לכל מוצר ניתן לראות ע"ל ידי הקשה על שורת המוצר בדף המכירה כפי שיופיע בחנות.

הליך המכירה:
 
1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, כולל זמן אספקה, תנאי תשלום ואחריות. המכירה היא עד גמר המלאי או עד שהחברה תחליט על גמר המכירה.

2. לכל מוצר יהיה מחיר מחירון: שזהו מחיר מומלץ מטעם החברה/היבואן/ספק. מחיר זה אינו משקף בהכרח את מחיר השוק.

3. לכל מוצר יהיה מחיר מבצע: שזהו מחיר מטעם "רהיטי לובלינר" המתחייבים למחיר הזול ביותר. אך במידה ומצא הקונה מחיר זול יותר בפרסום רשמי ו/או בהצעת מחיר כתובה מחנות אחרת נציג מטעם "רהיטי לובלינר" ישתדל להשוות ו/או להציע הצעה טובה יותר ללקוח. 

4. במכירה רשאי כל משתתף לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי בחנות עצמה או באמצעות השארת הפרטים במענה טלפוני של החנות, כפי שיפורסם.

5. השלמת הליך המכירה מותנית באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של המשתתף תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה.

אופן הקניה באתר:

1. לאחר השלמת הליך ההרשמה יבחר כל משתתף שם משתמש וסיסמה. לאחר בחירת שם משתמש וסיסמה, יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה, כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, מספר כרטיס אשראי וכד'.

2. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה. לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף ל"מבצע פעיל". לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.

3. מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע החנות בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה על ידי  חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה ללקוח לפיה העסקה אושרה .

4. לאחר אישור העסקה , המכירה תירשם במחשבי החנות וניתן יהיה לראות את פרטי העסקה בקישור "כרטיס לקוח" בחנות, תוך 24 שעות.

5. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי , לאחר אישור העסקה על ידי חברות האשראי.

6. הפרטים כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי החנות יהוו ראייה לנכונות הפעולות.

7. טעות בפרטי ההזמנה: אתר "רהיטי לובלינר" לא יישא בכל אחריות אם פרטי הצעת המזמין לא יתקבלו אצלו ו/או שהכילו פרטים שגויים ויהא פטור מכל חובה לפצות או לשפות את המזמין כאמור.

8 הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

9. במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה- לפיה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החנות לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי .
במקרה כאמור, יחל מניין ספירת הימים, באשר למועדי המשלוח, ממועד אישור העסקה על ידי חברות כרטיסי האשראי .
לא פעל מבצע הפעולה להסדרת אישור העסקה תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה על ידי חברות האשראי , יראו החנות ו/או הספקים את העסקה כמבוטלת .

10. לפרטים נוספים ובירורים, ניתן לפנות ישירות אל הספקים בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני כפי שיופיעו בחנות.


ביטול עסקה

1 ככלל, הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק).

2. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר. הביטול ייעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות . 

3. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח , בהתאם להוראות החוק .

4. לא ניתן לבטל הזמנות שהוזמנו באופן מיוחד.  לאחר 24 שעות מיום האישור על כרטיס האשראי לא ניתן לבטל עסקות שנעשו באופן מיוחד עבור הלקוח, כגון: ספת נוער אשר נבחר בד מיוחד עבורה או חדר שינה ו/או ארון שנבחר המידה והצבע עבורו ו/או מזרון אשר לא במידות סטנדרט כלשהן (140/190 ו/או 160/200).

5. מזרונים במידות מיוחדות שהן לא בסטנדרט (140/190 ו/או 160/200) לא ניתן יהיה להחזירם או אם רשום ומוסכם היה מראש על כך. 

5. אם סופק המוצר וזוכה, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים, על הלקוח. מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

6. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר .

7. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו, אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש .

8. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

8.1 נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
8.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .
8.3 במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
8.4 במקרה בו לא עמד המזמין בהתחייבותיו על פי הסכם הרכישה ו/או לא מסר פרטים נכונים ו/או משלימים ו/או מדויקים. 

9. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה תוך 10 ימי עבודה מאישור העסקה.

10. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך .
הודעה על ביטול, כאמור, תיעשה בכתב או בטלפון .

החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף ,תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .


אספקת המוצרים

1. החנות ו/או הספקים לפי העניין ידאגו לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר, לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת.

2. החנות ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצר ו/או השירות בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי .

3. הובלה עצמית: ניתן לקחת להוביל ו/או להרכיב את המוצר בהובלה עצמית אך אם ייגרם כל פגם כתוצאה מהובלה ו/או הרכבה עצמית יהיה אך ורק על אחריותו של הלקוח.  לכן, מומלץ לקחת הובלה ו/או הרכבה של הריהוט מטעם "רהיטי לובלינר", שכן היא תהא אחראית על המוצר עד שהוא מגיע לבית.

4. מחיר ההובלה ו/או הרכבה של הרהיטים היא עד קומה שנייה. מעבר לכך יש תוספת של 30 שח לקומה במידה ועולים במדרגות. אם המוצר נכנס למעלית אזי התוספת מבוטלת. במקרה והמוצר אינו יכול להגיע לדירה באופן סביר, משמע מדרגות ו/או מעלית וצריך להשתמש במנוף ו/או בחבלים חיצוניים, אזי הלקוח הוא זה שיישא בתוספת להובלה ו/או הרכבה וכן עליו לדווח על כך "לרהיטי לובלינר" בזמן רכישת המוצר. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

4.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

4.2 שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

4.3 כל סיבה שאינה בשליטת החברה.

5. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח. ייתכן שתהא תוספת למחיר ההובלה שרשום למוצר.

6. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי: יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.


דמי משלוח

1. דמי המשלוח ישולמו על ידי הלקוח בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.

2. במכירה בתשלומים רשאים החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

3. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהספק וזאת בתיאום מראש עם הספק באשר למקום ומועד האיסוף .

4. מוסכם כי במקרה של איסוף על ידי הלקוח לא ייגבו מהלקוח דמי משלוח .


שירות לקוחות

1. כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר, לרבות באשר למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר , אחריות וכיוצ"ב, ניתן לפנות אל נציגים מטעם הספקים השונים .

2. לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו , ניתן לפנות אל:

רהיטי לובלינר
טלפון 03-9514982
אימייל ty-lub@zahav.net.il
נא לציין מספר טלפון בעת משלוח הEMAIL

3. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

4. מקום השיפוט: בכל מקרה של מחלוקת תהא נתונה אך ורק לבית המשפט המוסמך בתל אביב יפו.


אבטחת מידע פרטיות בחנות

1. החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע .
העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL .

2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן . במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

3. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה .


כללי

1. הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי ההשתתפות במכרז והתקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי .
מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך המכירה.

2. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד. ייתכנו לעיתים הבדלים בין העיצוב והגוון המופיע בתצלום לבין העיצוב והגוון המקורי של המוצר המסופק בפועל. במידה ואכן יש אי התאמה בין השתיים אזי המילים שכתובות במודעה גוברות על התצלום הנראה באתר. כמו כן, המילים שכתובות על המוצר גוברות על האמור בכותרת המודעה.

3.מודגש שוב שהמחירים, המבצעים והמוצרים אשר נמצאים ומתקיימים באתר "רהיטי לובלינר" לא חלים בחנות "רהיטי לובלינר".

4. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת .
5. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן, ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

6. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות .

7. נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.


אמינות

1. החנות מודעת לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באתר האינטרנט, ועל כן, מקפידה החנות לנהל את האתר בזהירות, מיומנות ובאופן מבוקר.

2. קיים איסור מפורש של כל גורם מטעם החנות, או הקשור עימה לקחת חלק במכרזים .
עובדי החברה וספקי החברה אף חתומים על מסמך האוסר עליהם מפורשות לבצע רכישות במסגרת האתר.

3. קיים תיעוד מלא של כל מכירה המתבצעת באתר, לרבות של כל ההצעות המתקבלות וההצעות הזוכות .


 *ט.ל.חReal Time Web Analytics